Skip to content Skip to footer

TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO!   |   KOŞULSUZ 14 GÜN İÇERİSİNDE İADE!

0 items - 0.00₺ 0

Hakkımızda

Merhaba, Clothemp ailesine hoş geldiniz!!

Biz Tezyaparlartex olarak, doğanın bize sunduğu en değerli armağanları kullanarak modayı sürdürülebilir bir sanat formuna dönüştürmeyi amaçlayan bir firmayız. Giyim sektöründe pozitif bir iz bırakma ve bu gezegeni daha yaşanabilir kılmak adına yeni markamız ile yola çıktık.

Kurmuş olduğumuz bu marka sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlayabilmek için Tezyaparlartex üretim tesislerimizde attığımız yeni adımlarımızla ve tüm çalışan ailemizi sürdürülebilirlik konusunda bilgilendirerek dünyamızda daha iyi bir gelecek kurmak amacıyla çalışıyoruz. 

Giysilerimiz, çevre dostu kenevir ve organik diğer liflerden oluşan özel bir karışım ile tasarlanmıştır. Kenevir, az su tüketimi ve çevreye zarar vermeden yetişebilen olağanüstü bir bitki. Pamuktan çok daha güçlü olan kenevir ipliği ile , doğal, nefes alabilir ve her geçen gün üzerinizde daha da güzelleşen kıyafetler yaratıyoruz. Her bir giysi, sizin rahatınız ve gezegenimizin sağlığı düşünülerek özenle hazırlanıyor. Sizi uv ışıklarından ve kıyafetlerinizde oluşabilecek bakterilerden korur!

Her parça, sizin kendinizi iyi hissetmenizi ve aynı zamanda iyi bir amaç uğruna hareket etmenizi sağlamak için tasarlandı. Çünkü biz, modanın sadece dış görünüşle ilgili olmadığını, aynı zamanda hissettiğimiz ve düşündüğümüzle de ilgili olduğunu biliyoruz. Clothemp, tarzınızı yansıtırken, dünyaya olan sevginizi de göstermenin bir yoludur.

Siz de bizimle bu yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Giyin, rahatlayın ve bizimle birlikte sürdürülebilir bir geleceği modayla şekillendirin!

0
    0
    Sepetiniz