Skip to content Skip to footer

TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO!   |   KOŞULSUZ 14 GÜN İÇERİSİNDE İADE!

0 items - 0.00₺ 0

Hakkımızda Yedek

“Save the world, buy vintage!”

Vintage dünyasının mottosuyla çıkmış olduğumuz bu yolda Dünyanın her bir noktasından yaşanmışlık hikayeleriyle birlikte eşsiz parçaları seninle buluşturuyoruz.

Eğer bu yazıyı okuyorsan modaya tutkun olduğunu biliyoruz!

Stilinle fark yaratmak tam sana göre; eşsiz ürünlerimizi ne kadar severek giyeceğine eminiz. Bu parçaları eline aldığında kendimize güveniyoruzki sende bizimle aynı duyguyu paylaşacaksın.

Zaman tünelinden aldığın bu parça geçmişte belki Paris sokaklarında yağmurlu bir günde yürüyüş yapan bir kadın veya en önemli iş görüşmesine giderken yapılan bir genç kızın kombinin parçası olabilir. Modanın ne kadar kuvvetli olduğunu hissedip, geçmişten gelen yolculuğumuzu zamansızlaştırdığın için teşekkürler.

Senin için dokunarak seçtiğimiz bu ürünlerin hikayelerini çok seviyoruz. Yeni hikayemizin başrolünde sen varsın… Kendini böyle bir parçayla buluşturduğun için özel hissedeceksin!

20. yüzyıl veya daha öncesinden kalan kıyafet veya nesneler vintage olarak tanımlanır. Herhangi bir hasara uğramadan geçmişten bugüne gelebilmeleri için yüksek kaliteli malzemeden yapılmış olmaları gerekmektedir.

19th Secrets olarak geri dönüşüme ve sürdürülebilirliğe önem vermekteyiz.

Marka kurucumuz ise bu yola çocukken gönül koymuş. Tekstil sektörünün içinden olması ile birlikte üretimde görmüş olduğu tüketim çılgınlığına nefes aldıracak bir adım atmasıyla başladı, bizim hikayemiz. Bu yüzden sürdürülebilirlik marka olarak benimsediğimiz en hassas çizgimizdir.

Yeni Dünya düzeniyle birlikte tüketim çılgınlığı gözardı edilemeyecek bir noktada. Piyasada bulunan ürünlerin kısa ömürlü olması vintage parçalarımızı daha değerli, eşsiz ve zamansız yapıyor. Buluşacağın bir ürünümüz belki de 70 yıl öncesine ait. Ona dokunduğunda kumaşının günümüze göre ne kadar kaliteli ve ürün içeriklerinin genelde doğal ipliklerden oluştuğunu göreceksin.

Modanın eskimeyen yüzü vintage ile kendini yeni bir hikaye başlatmaya hazır mısın?

Mission of our creative house

We love and look for perfectly imperfect objects, small series, high-quality objects that combine simplicity of function and aesthetics.

The soul of
unique objects

0 %
handcrafted

Handmade objects made in small series and more unique

0 years
of experience

Experience collected from the potters and art workshops

0 +
unique objects

Creating custom designed masterpieces at your demand

0 +
exhibitions

Our pottery is exhibited at galleries and private collections

Our team

What people say about our ceramics

There is so much to say about pottery. It’s not just a hobby; it’s a passion, a craft, a lifestyle. You can feel that it gives you peace and harmony.

James,

Los Angeles

In the world of mass production all these handcrafted and unique things become even more valuable. I used Craftis objects to decorate my kitchen.

Elizabeth,

Chicago

Find your local store

New York, NY, 26303 208Patterson ave, Of. 20
Los Angeles, CA, 2630815 Lingoln st
Chicago, Il, 262251506 Anderson ave
Houston, TX, 26501312 DoWson ave, Of. 408

0
    0
    Sepetiniz